Práca pre opatrovateľky | SUNSET24

HOTLINE +421 2/ 6829 9999

sk cz pl ro hu bg hr lv

SPOĽAHLIVÝ PARTNER PRE OPATROVATEĽKY OD ROKU 2004

ÚVOD

Pracujte ako opatrovateľka so SUNSET24. Len so serióznou a skúsenou agentúrou môžete získať lepšiu prácu a istotu, ktorú hľadáte

Práca opatrovateľky je náročné povolanie nielen po fyzickej ale aj po psychickej stránke. Každá rodina má iné zvyky a iné očakávania od opatrovateľky a každý pacient má iné potreby a nároky. Prvý príchod do rodiny býva pre opatrovateľky cesta do neznáma a môže priniesť príjemné prekvapenia ale aj nepríjemné sklamania. Preto je dôležité, aby ste pri hľadaní práce opatrovateľky mali po boku spoľahlivého a skúseného partnera, ktorý Vám pomôže nájsť tú správnu rodinu a v prípade potreby Vám dokáže kompetentne pomôcť a poradiť. My Vám ponúkame dlhodobú spoluprácu za férových podmienok, s dôrazom na profesionálny prístup a spokojnosť našich opatrovateliek.

 

Len ako opatrovateľka v SUNSET24 získate:

 

Novinka! Ako jediný Vám ponúkame spojenie pracovnej cesty s maximálnym komfortom

 

Pokiaľ ste z ďaleka, naša spoločnosť Vám ako jediná ponúka možnosť bezplatného ubytovania v našom moderne zariadenom apartmáne v Bratislave. Pokiaľ ste u nás pred vycestovaním neboli osobne, naši špecialisti Vám pracovnú cestu zorganizujú so zastávkou v Bratislave. Aby ste si nemuseli robiť starosti s prípadným hľadaním ubytovania, zariadili sme pre Vás moderný byt, v ktorom môžete bezplatne prespať a pred pracovnou cestou si dobre oddýchnuť.